Warsztaty, warsztaty

tęcza

Już 9 listopada odbędą się warsztaty internetowe, podczas których chciałabym podzielić się z Wami moim doświadczeniem i wiedzą z zakresu naturalnych metod odżywiania się i stylu życia, głównie opartych o metodę Pięć Przemian, ale też o moje różnorodne doświadczenia w tym zakresie. Pięć Przemian jest dla mnie jak druga skóra, można powiedzieć, że właściwie wychowałam się na Pięciu Przemianach. Razem z grupą przyjaciół uczyliśmy się tej metody, zanim jeszcze zrobiło się o niej głośno. Zresztą, jestem jedną z tych osób, dzięki którym powstała moda (jak się okazuje – nieprzemijająca:) na Pięć Przemian. Tu znajduje się więcej informacji na ten temat.

Podczas warsztatów internetowych, które odbędą się w atrakcyjnej  formie webinaru, pokażę, jak można pracować nad sobą i jak się odżywiać, żeby zmniejszyć stres i stać się bardziej efektywnym w działaniu oraz zdrowszym. Wszystkie podane przeze mnie sposoby pomagają wzmocnić ciało i psychikę.  Większość informacji pochodzi od moich nauczycieli, ale także jest oparta na moich osobistych, wieloletnich doświadczeniach.

Napisałam, że warsztaty odbędą się w formie webinaru. To nowoczesna internetowa forma przekazu informacji, bardzo atrakcyjna dla wszystkich. Nie trzeba nigdzie dojeżdżać, zostajemy w domu, a wszystko, czego potrzebujemy, to komputer i dostęp do internetu. Przekaz wiedzy ma miejsce w komfortowych warunkach dla uczestników i pozwala zmniejszyć koszty. Uczestnicy otrzymają też dodatkowe materiały, które ułatwią przyswojenie materiału z webinaru i będą mogli zadawać pytania.

Po więcej informacji zapraszam na stronę: warsztaty 

Już się cieszę na możliwość spotkania z Wami :)

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 501 578 686 lub poprzez email m.bialolecka.blog@gmail.com    

Serdecznie zapraszam!

                                                Wasza,

                                                                        Mariola

Powiązane wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


6 + pięć =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>